کفپوش پارکینگ

کفپوش اپوکسي پارکینگ :

 

کفپوش اپوکسي اپوکسی پارکینگی (کفپوش اپوکسي پارکینگ) کفپوش اپوکسيی با مقاومت مکانیکی بالا در کنار زیبایی منحصر بفردش پیشنهادی بسیار خوب برای استفاده در پارکینگ‌های ساختمان‌های اداری ، تجاری و مسکونی است.
کفپوش اپوکسي اپوکسی پارکینگی این قابلیت را دارد که بر روی کلیه سطوح بتنی ، سنگ شده و... انجام شود تا به کارایی بالا و جذابیت بیشتر سطوح بی افزاید.
برای رسیدن به این ویژگی‌های منحصر بفرد باید تمامی اصول فنی و مهندسی را رعایت کرد ، به همین دلیل کارشناسان فنی و اجرایی کفپوش اپوکسي اپوکسی پارکینگی شرکت کفپوش اپوکسي صنعت آریا با افتخار تمامی تجربه و دانش خود را در اختیار مشتریان و خریداران کفپوش اپوکسي اپوکسی پارکینگی قرار می‌دهند

با در نظر گرفتن پیشرفت علم در صنعت ساختمان بکارگیری از مصالح سنتی نظیر سنگ ، بتن ، موزاییک و ... به دلیل پاره ای از مشکلات ازجمله ایجاد گرد و غبار ، نداشتن زیبایی و عدم ایجاد فضای مناسب منسوخ‌شده است.
کفپوش اپوکسيها و خصوصاً کفپوش اپوکسي های پارکینگ ساختمان‌های اداری تجاری مسکونی ازجمله بخش‌هایی مهمی از ساختمان هست که موردتوجه خاص مهندسان و اندیشمندان هست. از این‌رو برای رسیدن به یک کفپوش اپوکسي پارکینگی مناسب یک ساختمان می‌بایست فاکتورهای مهمی نظیر  مقاومت فشاری و سایشی بسیار بالا، قابلیت آب‌بندی و ضد لغزندگی و امکان طراحی و رنگ‌بندی بسیار متنوع و زیبا را مدنظر گرفت که در این صورت با اقتدار و اختیار کامل می‌توان جوابگوی تمامی سلیقه ها بود.

بتن موجود در کف پارکینگ های طبقاتی در برابر سایش ناشی از لاستیک چرخ اتومبیل مقاوم نمی باشد . همچنین بتن در برابر نفوذ و آلایندگی موادی از قبیل روغن ، بنزین و روغن ترمز مقاوم نبود و باعث آسیب دیدن آن می گردد .
لذا لازم است بتن با مواد اپوکسی یا پلی یورتان پوشش داده شود . کفپوش اپوکسي های اپوکسی یا پلی یورتان مناسب کف پارکینگ های طبقاتی با ضخامت پائین ( حداکثر یک میلی متر ) پس از انجام زیر سازی بر روی کف اجراء می شود .
همچنین امکان خط کشی و شماره گذاری بر روی این کفپوش اپوکسي ها جهت مشخص شدن مسیرهای حرکت و محل توقف وسائط نقلیه وجود دارد .
مزایای کفپوش اپوکسي اپوکسی پارکینگی :
افزایش مقاومت بتن در برابر فرسایش، تخریب و اکثر مواد شیمیایی کفپوش اپوکسي اپوکسی پارکینگی مطلقاً جذب آب ندارد و از نفوذ آب، روغن و سایر مایعات به جسم بتن جلوگیری می شود.
کفپوش اپوکسي اپوکسی پارکینگی ، سبک و کم حجم بوده و از ایجاد هرگونه گرد و غبار جلوگیری می‌کند. کفپوش اپوکسي پارکینگی به صورت یکپارچه و در رنگ‌های متنوع اجرا می‌شود
جلوگیری از نفوذ آب به داخل سطح پارکینگ‌ها جز اولین نگرانی‌های مالکان، اجراکنندگان و کاربران پارکینگ‌ها می باشد.
نفوذ آب علاوه بر تخریب تدریجی سطح پارکینگ، موجب ایجاد شرایط خطرناک و لغزنده برای عبور و مرور رانندگان و نیز عابران پیاده می¬شود و همچنین ترکیب آب با مواد شیمیایی موجود در بتن منجر به ایجاد محلول‌های قلیایی شده که به رنگ خودرو ها و نیز تایر آنها آسیب وارد می‌کند.
.